X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

تجهیزات فروشگاهی ایران

پاپ آپ استند فروشگاهی

«تجهیزات فروشگاهی ایران»- استند پاپ آپ تخت از سازه های نمایشگاهی می باشد که در سایزهای مختلفی قرار دارد از جمله 3 در 3   و   3 در 4  و 2 در 3 در بازار ایران موجود است.
مزیت های پاپ آپ تخت :
به دلیل تخت بودن این پاپ آپ فضای عمقی کمتری از فضای با ارزش غرفه نمایشگاهی شما اشغال میکند که مهم ترین دلیل استفاده از این نوع پاپ آپ عموما همین موضوع است. از دیگر مزیت های این سازه دوست داشتنی این می باشد که وقتی در مقابل دیواری قرار می گیرد بر حسب اندازه و به دلیل تخت بودن آن بسیار زیبا دیوار پشت سر خود را تحت پوشش قرار می دهد.


 استند پاپ آپ چیست ( پاپ آپ استند ) و چه کاربرد هایی دارد ؟

صفحه ای گسترده برای در معرض دید قرار دادن تبلیغات ( البته از نوع موثر ) برند یا محصول شما می باشد این استند نمایشگاهی فرصتی برای بهتر دیده شدن و انتخاب آن یک الزام در غرفه های نمایشگاهی می باشد. البته فضایی که در آن قرار است از این نوع استند استفاده شود بسیار مهم می باشد.
طراحی استند پاپ آپ نمایشگاهی( تبلیغاتی ) :

طراحان عزیز با توجه به قانون کات لاین یا خط برش دقت داشته باشید این سازه تنها سازه نمایشگاهی می باشد که خط برش در محیط طراحی دارد لذا خطوط کات لاین را برای پاپ آپ مورد نظر خود که سایز مشخصی دارد از همکاران ما در شرکت پرنیان نقره ای ( استند پاپ آپ ) سئوال کرده و سپس طرح خود را نهایی فرمایید ، این نکته بسیار مهم است که نوشته ها و طرح اصلی خود را در محدود امن طراحی نمایید( حداقل با خط برش ها حدود دو سانت فاصله رعایت گردد )

استند و پاپ آپ
ترکیب استند رول آپ یا استند ایکس در غرفه های نمایشگاهی به همراه پاپ آپ استند بیان گر فهم دقیق از بردینگ نمودن محصولات و کالاهای شما در نمایشگاه می باشد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :